Utrudnienia

W związku z organizacją I Międzynarodowego Ślaskiego Turnieju o Pierścień Księżnej Anny Świdnickiej w okolicach ul. Śląskiej, ronda Żołnierzy Wyklętych oraz Pionierów Ziemi Świdnickiej mieszkańcy miasta mogą napotkać utrudnienia w przejeździe tymi ulicami  oraz w parkowaniu na okolicznych parkingach. 

Piątek, 21 czerwca
Od godzin porannych niemożliwy będzie wjazd na parking trawiasty położony pomiędzy Aleją Brzozową a ulicą  Śląską- wyłączony z ruchu będzie również łącznik  szutrowy  od w/w ulicy. Od godziny 18:00 nie będzie można korzystać z parkingu  vis a vis OSiR.

Sobota , 22 czerwca
W godzinach od 11:00 do 19:00 ulica Śląska zostanie zamknięta dla ruchu kołowego na odcinku od ronda Żołnierzy Wyklętych do ulicy Nasypowej (na rysunku wyłączenie oznaczone kolorem różowym). Komunikacja miejska będzie kursować normalnie – czynne będą oba przystanki  położone w wyłączonym fragmencie ulicy ulicy Śląskiej.  Przez cały dzień niemożliwy będzie wjazd na parking trawiasty położony pomiędzy Aleją Brzozową a ulicą  Śląską oraz na parking vis a vis OSiR. Aleja Brzozowa będzie dostępna dla ruchu kołowego na całej długości – parkowanie przy cmentarzu tylko i wyłącznie możliwe będzie na parkingu  po prawej stronie drogi przy wejściu na cmentarz.
Dla publiczności  zostaną zorganizowane dwa dodatkowe parkingi przy skrzyżowaniu Alei Brzozowej oraz Pionierów Ziemi Świdnickiej.

Niedziela, 23 czerwca
Do godziny 17:00 niemożliwy będzie wjazd na parking trawiasty położony pomiędzy Aleją Brzozową a ulicą  Śląską oraz na parking vis a vis OSiR.